Науковому виданню КМАУО присвоєно індекс DOI

Видавця наукового видання внесено до реєстру членських організацій Crossref.

Раді повідомити, що ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» уклав договір із CrossRef про надання DOI науковій продукції університету. Префікс видань університету – 10.32434.

Відповідно, науковому виданню «Комп’ютерне моделювання: аналіз, управління, оптимізація» присвоєно індекс DOI 10.32434/2521-6406.

Таким чином, починаючи з другої половини 2018 року статтям, опублікованим у виданні, буде присвоюватися індекс DOI (англ. Digital Object Identifier) – серійний номер, який використовують для постійної та унікальної ідентифікації об’єктів будь-якого типу. DOI дозволяє знайти документ навіть при зміні його URL, яка може виникати при зміні сайту, видавця тощо.

Переваги, які отримує публікація, якій присвоєно DOI:

  • Це гарантує зберігання. Об’єкти, яким присвоєно цифровий ідентифікатор, завжди зберігатимуться в місці реєстрації.
  • Digital Object Identifier визнається світовою спільнотою видавців і є універсальним ідентифікатором.
  • Публікація, яка отримала цифровий ідентифікатор відразу цитується на сайтіCrossref, а також у світових наукових базах (World cat та ін.)
  • Згідно нового наказу про Порядок формування Переліку наукових фахових видань України(наказ МОН №32 від 15.01.2018) кожному опублікованому матеріалу має обов’язково присвоюватись цифровий ідентифікатор (пункт №6) для включення в перелік.
  • Публікацію, яка має DOI, набагато простіше цитувати і включати в список літератури, а також вона гарантує надійність джерела цитування.

Для того, щоб перевірити наявність цифрового ідентифікатору в публікації або включити публікацію у свій список літератури, необхідно зайти на сайт DOI.org або Search Crossref.

Наукове видання «Комп’ютерне моделювання: аналіз, управління, оптимізація» запрошує авторів до співпраці!