Наукове видання КМАУО у базі Index Copernicus

Посилання на сторінку «Комп’ютерне моделювання: аналіз, управління, оптимізація»

Шановні науковці!

Редакційна колегія рада повідомити, що відтепер наукове видання «Комп’ютерне моделювання: аналіз, управління, оптимізація» індексується в онлайновій міжнародній наукометричній базі даних Index Copernicus International (ICV 2017: 36.31).

Іndex Copernicus (IC) – польська міжнародна наукометрична база даних, що включає індексування, ранжирування, реферування журналів і статей. База даних створена в 1999 р. з метою просування досягнень науки та підтримки національного й міжнародного співробітництва між ученими, видавцями наукових журналів та науковими організаціями, знаходяться у розпорядженні Index Copernicus International.

Index Copernicus складає власний імпакт-фактор, щорічно проводячи детальну експертизу журналів, включених у її базу даних. Представляє тільки метадані статей журналу (назва, анотація, автори, ключові слова, список літератури), за бажанням видавництво може публікувати посилання на повні тексти статей свого журналу.

Index Copernicus містить кілька інструментів для оцінки продуктивності авторів і видавців, які дають змогу відстежувати вплив наукових робіт і публікацій, окремих учених або наукових установ.

Будемо раді бачити результати ваших досліджень на сторінках нашого наукового видання!